Obraz aktualności

Korzystaj z oszczędnych trybów do drukowania
Zakup taniej drukarki i korzystanie z tanich materiałów eksploatacyjnych to nie jedyny sposób na tanie drukowanie. Ważne jest również właściwe korzystanie ze sprzętu. Kilka prostych ustawień znacznie może obniżyć zużycie tuszu czy tonera. W dalszej części poradnika wskażemy co warto zrobić by zminimalizowac koszty wydruku.

Obraz aktualności
Lepiej drukować w punktach ksero czy w domu? Bardziej opłacalne jest wywoływanie fotografii w internetowych fotolabach czy wydrukowanie ich na domowej drukarce, na odpowiednim papierze? Te pytania zadaje sobie niemal każdy, komu oszczędność leży na sercu. Jaki jest sposób na tanie drukowanie?
Obraz aktualności
Drodzy Klienci,

W nadchodzącym Nowym Roku życzymy Wam dużo zdrowia i pogody ducha. Niech 2021 rok będzie dla Was pełen radości i nadziei.
Obraz aktualności
Drodzy Klienci,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam dużo zdrowia, pogody ducha i wielu radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. :) Jednocześnie informujemy, że w okresie świątecznym pracujemy w następujący sposób:
Obraz aktualności
Twisto już działa! :)
Uruchomiliśmy nową metodę płatności w naszym sklepie. Dzięki Twisto możesz dokonać zakupu odraczając swoją płatność nawet do 21 dni!

AKTUALNOŚCI

1-5 z 24

1 2 3 4

1-5 z 24

1 2 3 4