Drukarki atramentowe — wysoka jakość kolorowych wydruków

Drukarki atramentowe to urządzenia chętnie wykorzystywane zarówno w domach, jak i firmach. Mają nieduże, kompaktowe wymiary i umożliwiają wydruk materiałów zarówno czarno białych, jak i kolorowych. Dodatkowo cena drukarek atramentowych jest bardzo korzystna, a ich koszty eksploatacji przy ekonomicznym użytkowaniu nie są zbyt wysokie. W ofercie sklepu TonaTuszu znajdziesz drukarki atramentowe Epson, HP, oraz Canon idealne do domu, jak i profesjonalnego użytku

Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania

Jesteśmy nową i dynamicznie rozwijającą się firmą. W naszym przypadku określenie "nowa" nie oznacza jednak nie mająca doświadczenia. Tonę Tuszu tworzą osoby, które od wielu lat rozwijają swoje kompetencję w branży materiałów eksploatacyjnych oraz druku. Zdobyte doświadczenie, znajomość rynku w połączeniu z dużym zaangażowaniem pozwalają nam osiągnąć bardzo wysoki poziom obsługi - jest to dla nas sprawa priorytetowa

Drukarki atramentowe — zalety

Drukarki atramentowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ mają wiele zalet.

  1. Umożliwiają wykonywanie wysokiej jakości wydruków zdjęć, grafik, ulotek itd.
  2. Łączenie bezprzewodowe za pomocą Wi-Fi lub Bluetootha pozwala na przesyłanie materiałów bezpośrednio z urządzeń mobilnych, takich jak telefony, laptopy, czy tablety.
  3. Małe drukarki atramentowebez trudu mieszczą się na półce, nie zajmują więc zbyt wiele przestrzeni nawet w małym domowym biurze.
  4. Niska cena drukarek atramentowychto kolejna ich zaleta. Są znacznie tańsze w zakupie i eksploatacji niż drukarki laserowe kolorowe.

 Drukarki atramentowe – kiedy warto kupić?

Drukarki atramentowe kolorowe do domu to doskonała opcja, jeśli planujesz wydruk zdjęć oraz barwnych grafik, czy rysunków. Atramentowa drukarka to przydatne urządzenie, nie tylko dla osób zajmujących się zawodowo grafiką, czy fotografią. Sprawdzi się zarówno jeśli często drukujesz kolorowe materiały do pracy, studia, jak i swoim dzieciom do szkoły.

Kolorowa drukarka atramentowa to również właściwy wybór dla firm zajmujących się grafiką, fotografowaniem oraz designem. Wysokiej jakości urządzenia umożliwiają wydruk folderów, plakatów, czy projektów graficznych dla klientów.

 Drukarki atramentowe – czym kierować się przy zakupie?

Jeśli planujesz zakup drukarki atramentowej, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Znajdziesz, tu modele drukarek atramentowych różnych firm. Co warto wiedzieć, wybierając drukarkę atramentową?

Kupując takie urządzenie, należy sprawdzić formaty i gramaturę obsługiwanych papierów. Standardem oczywiście jest format A4. Coraz więcej modeli drukarek atramentowych obsługuje formaty zdjęciowe oraz A3, a także większe gramatury, co umożliwia tworzenie różnorodnych wydruków.

Klasyczne modele atramentówek oparte są na 4 kolorach tuszy black, magenta, blue i yellow. Drukarki atramentowe Canon mają jednak nie 4 a 5 kolorów tuszy, co umożliwia lepsze odwzorowanie naturalnych barw na zdjęciach i grafikach.

Oczywiście ważną kwestią jest cena drukarki atramentowej, która jest zależna od wybranego modelu i może się wahać od kilkuset do ponad 1000 zł. Jednak warto pamiętać, że w większości przypadków tanie drukarki atramentowe mogą być droższe w eksploatacji i mieć mniej praktycznych funkcji.

Kupując drukarkę atramentową, sprawdź, nie tylko jej cenę, ale również koszty eksploatacji, które zależą głównie od ceny tuszy. Firmy produkujące drukarki oferują dopasowane do nich materiały eksploatacyjne, jednak ich koszt może być wysoki. Jeśli chcesz zmniejszyć wydatki za drukowanie, możesz skorzystać z różnych opcji oferowanych przez producentów. Drukarki atramentowe Epson EcoTank posiadają w zestawie butelki z tuszami do samodzielnego uzupełniania, co znacznie obniża koszt wydruku. Wybierając zaś drukarkę atramentową HP, możesz skorzystać ze specjalnego abonamentu HP Instant INK dopasowanego do ilości drukowanych miesięcznie stron.

Drukarki atramentowe — zalety

Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.