Wielofunkcyjne drukarki laserowe kolorowe

Wielofunkcyjne drukarki laserowe kolorowe to praktyczne urządzenia łączące funkcje drukarki, kserokopiarki, oraz skanera. Umożliwiają druk materiałów monochromatycznych oraz kolorowych. Cechują się wysoką wydajnością i efektywnością, dlatego są chętnie wybierane do różnych firm. W ofercie TonaTuszu znajdziesz szeroki wybór wielofunkcyjnych drukarek laserowych kolorowych

Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania

Jesteśmy nową i dynamicznie rozwijającą się firmą. W naszym przypadku określenie "nowa" nie oznacza jednak nie mająca doświadczenia. Tonę Tuszu tworzą osoby, które od wielu lat rozwijają swoje kompetencję w branży materiałów eksploatacyjnych oraz druku. Zdobyte doświadczenie, znajomość rynku w połączeniu z dużym zaangażowaniem pozwalają nam osiągnąć bardzo wysoki poziom obsługi - jest to dla nas sprawa priorytetowa

Wielofunkcyjne drukarki laserowe kolorowe – do biura

Druk w kolorowej drukarce laserowej powstaje w efekcie nanoszenie na papier tonera, czyli drobnego proszku, a następnie jego cieplne utrwalanie. Dzięki takiej technologii powstające obrazy i wydruki są trwałe oraz odporne na działanie promieni UV, czy też zawilgocenia.

Laserowe drukarki kolorowe wielofunkcyjne są dodatkowo wyposażone w skaner w formie fotokopiarki, a niektóre modele również posiadają faks. Mogą więc zastąpić kilka różnych urządzeń wykorzystywanych w biurze i firmach. To jednak niejedyna przyczyna, dla których wielofunkcyjne drukarki laserowe kolorowe do biura to doskonałe rozwiązanie. Urządzenia te cechują się również wysoką wydajnością, efektywnością. Dodatkowo większość działań urządzeń wielofunkcyjnych laserowych kolorowych jest zautomatyzowana, co pozwala oszczędzać czas podczas pracy.

Choć drukarki laserowe kolorowe wielofunkcyjne są droższe od urządzeń atramentowych wielofunkcyjnych, jednak wysoka ich wydajność obniża koszty eksploatacji urządzenia. Wielofunkcyjne kolorowe urządzenia laserowe są najczęściej wybierane do biur oraz firm, sprawdzą się jednak również w domowych warunkach.

Wielofunkcyjne drukarki laserowe kolorowe – jak wybrać?

Kupując urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów oraz funkcji, które mają istotny wpływ na działanie drukarki:

Podstawowe parametry – szybkość drukowania, skanowania, kopiowania, rodzaj wyświetlacza, obsługiwane formatu papierów.

Rozdzielczość druku, skanera i kopiowania – parametr podawany w jednostkach DPI informuje o jakości drukowanych, skanowanych i kopiowanych materiałów. Im wyższe DPI, tym lepszej jakości obraz otrzymasz. Dlatego przed zakupem sprawdź nie tylko rozdzielczość drukowania w czerni i bieli, czy też kolorze, ale także skanowania i kopiowania.

Łączność z urządzeniem – coraz więcej modeli drukarek wielofunkcyjnych kolorowych laserowych posiada nie tylko standardowe połączenia LAN, czy USB, lecz także Bluetooth oraz Wi-Fi, umożliwia to drukowanie materiałów bezpośrednio z urządzeń mobilnych, a także chmury.

 Drukarki laserowe kolorowe wielofunkcyjne w ofercie TonaTuszu

W sklepie TonaTuszu znajdziesz szeroki wybór wielofunkcyjnych urządzeń laserowych kolorowych różnych producentów. Cechują się praktycznymi rozwiązaniami i dobrej jakości parametrami. Drukarki laserowe HP kolorowe wielofunkcyjne to proste i wygodne w użytkowaniu urządzenia biurowe, niektóre modele poza skanerem, posiadają również faks.

Jeśli szukasz wielofunkcyjnej drukarki laserowej kolorowej z wysoką rozdzielczością, warto przyjrzeć się modelom marki Brother oraz Canon.

W niemal w pełni zautomatyzowane drukarki wielofunkcyjne kolorowe laserowe idealne do dużego biura znajdziesz w ofercie marki Xerox.

Sprawdź, wszystkie modele kolorowych drukarek wielofunkcyjnych laserowych dostępnych na naszej stronie.

Wielofunkcyjne drukarki laserowe kolorowe – do biura

Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.