Wielofunkcyjne drukarki atramentowe

Drukarki atramentowe wielofunkcyjne to peryferyjne urządzenia komputerowa łączące wiele funkcji. Możesz wydrukować materiały w kolorze oraz monochromatyczne, skanować, lub kopiować. Szeroki wybór wielofunkcyjnych drukarek atramentowych do domu oraz biura w atrakcyjnych cenach jest dostępny w ofercie sklepu TonaTuszu.

Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania

Jesteśmy nową i dynamicznie rozwijającą się firmą. W naszym przypadku określenie "nowa" nie oznacza jednak nie mająca doświadczenia. Tonę Tuszu tworzą osoby, które od wielu lat rozwijają swoje kompetencję w branży materiałów eksploatacyjnych oraz druku. Zdobyte doświadczenie, znajomość rynku w połączeniu z dużym zaangażowaniem pozwalają nam osiągnąć bardzo wysoki poziom obsługi - jest to dla nas sprawa priorytetowa

Drukarki atramentowe wielofunkcyjne – jakie mają zalety?

Wielofunkcyjne drukarki atramentowe to praktyczne urządzenia, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i biurze, czy firmie. Łączą funkcje klasycznej kolorowej drukarki atramentowej ze skanerem, kopiarką, a także faksem. Ilość dodatkowych funkcji, jakie posiada drukarka atramentowa wielofunkcyjna, jest zależne od wybranego modelu.  Dzięki temu nie musisz wydawać pieniędzy na kilka różnych sprzętów, które dodatkowo będą zajmować miejsce.

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe mają nieduże kompaktowe rozmiary, zajmują więc znacznie mniej miejsca niż modele laserowe. Kolejną ich zaletą jest również cena. Dobrej jakości drukarkę atramentową wielofunkcyjną kupisz w naszym sklepie za niecałe 300 zł.

Dlaczego warto zainwestować w takie urządzenie? Wysokiej klasy wielofunkcyjne drukarki atramentowe umożliwiają wydruk, nie tylko dokumentów w formacie A4, ale również zdjęć, czy materiałów graficznych.

Skaner w drukarce wielofunkcyjnej umożliwia kopiowanie dokumentów i ich zapisywanie w formie elektronicznej na dysku lub ich natychmiastowe drukowanie.

Drukarki wielofunkcyjne atramentowe – jakie parametry są istotne przy zakupie?

Jeśli zdecydowałeś się na zakup urządzenia wielofunkcyjnego atramentowego, warto wiedzieć, jakie parametry sprawdzić, by spełniało one wszystkie oczekiwania użytkowników.

Dlatego, zanim wydasz pieniądze, sprawdź koniecznie:

Rozdzielczość drukowania – jeśli szukasz urządzenia, która zapewni wysokiej jakości materiały w kolorze, wybierz drukarkę wielofunkcyjną atramentową z rozdzielczością minimum 1200×4800 dpi.

Rozdzielczość skanowania – tak jak przy wydruku, im wyższa rozdzielczość skanu, tym lepszej jakości materiały otrzymasz. Wysokiej jakości skany gwarantują modele z rozdzielczością 600×1200 dpi.

Obsługiwane formaty papieru – wiele modeli wielofunkcyjnych drukarek atramentowych obsługuje nie tylko standardowe format A4, lecz także większe A3, oraz mniejsze A5, B6, czy formaty fotograficzne. Takie urządzenie umożliwi tworzenie różnorodnych kolorowych wydruków.

Koszty eksploatacji – jeśli szukasz taniej atramentowej drukarki wielofunkcyjnej, sprawdź, jej wydajność, cenę tuszy, oraz koszt zamienników.

Połączenia sieciowe – Blouthooth i Wi-Fi umożliwiają sterowanie urządzeniem wielofunkcyjnym atramentowym, bez konieczności siada do komputera, bezpośrednio z urządzeń mobilnych np. telefonu lub tabletu.

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe – sprawdź ofertę TonaTuszu

W sklepie TonaTuszu znajdziesz drukarki atramentowe wielofunkcyjne do domu w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się między innymi drukarki hp atramentowe wielofunkcyjne umożliwiające skanowanie, kopiowanie, a wygodna aplikacja szybką i łatwą obsługę bezprzewodową. Dzięki specjalnej subskrypcji Instant Ink możesz oszczędnie drukować i obniżyć koszt eksploatacji.

Drukarki wielofunkcyjne atramentowe Canon to oferta dla osób, które szukają dobrego urządzenia do drukowania zdjęć zarówno w domu, jak i firmie.

Nasz sklep posiada również drukarki wielofunkcyjne atramentowe Brother oraz Epson, które zapewniają wysoki standard kolorowych wydruków, niskie koszty eksploatacji, oraz wygodne użytkowanie.

 

Drukarki atramentowe wielofunkcyjne – jakie mają zalety?

Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.