Folie do drukarek wielofunkcyjnych

Zaletą faksu jest niski koszt eksploatacyjny oraz bezawaryjność urządzenia. Wielu użytkowników przekonuje też jego prosta obsługa i bezpieczeństwo przesyłania danych. Zdecyduj się na zakup faksu oraz folii do drukarek wielofunkcyjnych, których szeroki wybór znajdziesz w ofercie sklepu TonaTuszu.

Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania

Jesteśmy nową i dynamicznie rozwijającą się firmą. W naszym przypadku określenie "nowa" nie oznacza jednak nie mająca doświadczenia. Tonę Tuszu tworzą osoby, które od wielu lat rozwijają swoje kompetencję w branży materiałów eksploatacyjnych oraz druku. Zdobyte doświadczenie, znajomość rynku w połączeniu z dużym zaangażowaniem pozwalają nam osiągnąć bardzo wysoki poziom obsługi - jest to dla nas sprawa priorytetowa

Folie do drukarek wielofunkcyjnych – faks termotransferowy

Faks termotransferowy to urządzenie, dzięki któremu drukowane są wiadomości. Odbywa się to na skutek nanoszenia jej na papier przy użyciu specjalnej folii do faksu. Na folię do drukarek wielofunkcyjnych wywierany jest nacisk, a następnie jest ona nagrzewana. Efekty drukowania w ten sposób mogą pozytywnie zaskoczyć. Druk wykonany przy użyciu tej metody jest trwały i odporny na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Folia termotransferowa do faksu musi być regularnie wymieniana. O potrzebie wymiany poinformuje Cię urządzenie, wyświetlając stosowny komunikat. Szeroką ofertę folii do drukarek wielofunkcyjnych znajdziesz w sklepie TonaTuszu.

Folie do drukarek wielofunkcyjnych w ofercie TonaTuszu

Pamiętaj, by przy zakupie folii do drukarek wielofunkcyjnych w sklepie TonaTuszu kierować się modelem posiadanego urządzenia. Folia do urządzeń Brother pozwoli Ci uzyskać najlepszą jakość obrazu oraz niezawodność drukowania. To folia dla tych, którzy chcą oszczędzić na kosztach drukowania, a równocześnie otrzymać najwyższą jakość wydruków.

W sklepie TonaTuszu znajdziesz również wiele rodzajów folii do drukarek wielofunkcyjnych marki Panasonic. To materiały eksploatacyjne wyróżniające się dużą niezawodnością oraz wydajnością. Możesz także skorzystać z oferty marki PRISM proponującej zamienniki folii do urządzeń Panasonic. Folie tej marki są kompatybilne z urządzeniami Panasonic i odznaczają się równie wysoką jakością zadruku. Znajdź odpowiednią folię do drukarek wielofunkcyjnych w sklepie TonaTuszu.

 

Folie do drukarek wielofunkcyjnych – faks termotransferowy

Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.