Projektory i rzutniki - do domu i firmy

Projektory i rzutniki to praktyczne urządzenia, umożliwiające prezentację obrazu na dużych powierzchniach ekranu lub ściany. Projektory multimedialne dostępne w ofercie TonaTuszu, sprawdzą się zarówno w domu do oglądania filmów, firmach podczas spotkań biznesowych, czy konferencji oraz szkołach, jak i uczelniach ułatwiając prowadzenie zajęć.

Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania

Jesteśmy nową i dynamicznie rozwijającą się firmą. W naszym przypadku określenie "nowa" nie oznacza jednak nie mająca doświadczenia. Tonę Tuszu tworzą osoby, które od wielu lat rozwijają swoje kompetencję w branży materiałów eksploatacyjnych oraz druku. Zdobyte doświadczenie, znajomość rynku w połączeniu z dużym zaangażowaniem pozwalają nam osiągnąć bardzo wysoki poziom obsługi - jest to dla nas sprawa priorytetowa

Projektory dostępne w TonaTuszu, to praktyczne urządzenia do domu, firmy, lub placówki edukacyjnej ułatwiające prezentacje filmów i materiałów.

Rodzaje projektorów – czym się wyróżniają?

Wysokiej jakości projektory multimedialne umożliwiają wyświetlanie  obrazu na ekranie lub ścianie, cechującego się ostrością oraz nasyconymi barwami. W tradycyjnych projektantach źródło światła stanowi lampa, jednak jakość obrazu znacznie się różni od tego, co możemy znać jeszcze sprzed 20-30 lat. Systemy projekcyjne oparte zostały na technologii LCD oraz 3LCD. Są to trzy matryce LCD, a każda jest odpowiedzialna za jeden z  trzech kolorów żółty, niebieski lub czerwony, dzięki czemu wyświetlane obrazy cechują się doskonałą jakością.

W nowoczesnych projektorach laserowych źródłem światła jest laser. Takie modele cechują się długą żywotnością, są dość małe i lekkie, a generowany obraz cechuje się doskonałą wyrazistością i kolorystyką.

Projektor – czym się kierować przy wyborze?

Projektor może się przydać do różnych działań. Wyświetlania filmów z laptopa lub telefonu, prowadzenia prelekcji i  prezentacji dokumentów, czy badań, oraz ułatwia prowadzenie lekcji.  Dlatego kupując projektor, warto sprawdzić najważniejsze funkcje, takie jak:

  • źródło światła – lampa lub laser;
  • system projekcyjny, o którym wspomnieliśmy wcześniej;
  • rozdzielczość obrazu – obecnie nowoczesne projektory wyświetlają obraz z laptopów o rozdzielczość Full HD;
  • jasność rzutnika – warunkuje jego uniwersalność, mniejsze wartości sprawdzą się w małych i zaciemnionych pomieszczeniach, projektory o jasności powyżej 2500 lumenów doskonale się sprawdzą w dużych salach, bez zaciemnienia;
  •  przyłącza – umożliwiają podłączenie różnych sprzętów, między innymi DVD, laptopa, czy smartfona, w nowoczesnych projektorach dostępnych w TonaTuszu znajdziesz urządzenia z przyłączami USB 2.0, USB 2.0-A, wejście VGA, wejście HDMI, Ad-hoc/Infrastruktura, bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (opcja), wejście sygnału kompozytowego.

Projektory do domu, firmy lub placówki edukacyjnej

Jeśli marzysz o domowym kinie, dzięki któremu będziesz mógł oglądać filmy na dużym ekranie, to z pewnością projektor jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Projektor do domu powinien mieć nieduże, kompaktowe rozmiary, czy możliwość podłączenia różnych urządzeń. Przykładem doskonałego sprzętu do domu jest projektor Epson EF-12 3LCD. Jest nieduży i łatwy do przenoszenia, posiada laserowe źródło światła, wbudowane głośniki Yamaha doskonałej jakości, z których można korzystać niezależnie, łącząc się poprzez Bluetooth. Asystent Google gwarantuje  zaś dostęp do rozrywki, filmów i programów każdego dnia.

Projektor do firmy lub placówki edukacyjnej powinien się cechować wysoką jasnością oraz wyświetlać obrazy o dużej przekątnej. Dzięki temu doskonale się sprawdzi w salach konferencyjnych, wykładowych, czy klasach.

Projektory dostępne w TonaTuszu, to praktyczne urządzenia do domu, firmy, lub placówki edukacyjnej ułatwiające prezentacje filmów i materiałów.

Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.