Kolorowe drukarki laserowe

Kolorowe drukarki laserowe to najczęściej spotykane urządzenia w warunkach biurowych oraz w domach. Przy ich użyciu można szybko przygotować wydruki w kolorze, a koszt eksploatacji nie jest wysoki. Wydajność i szybkość urządzenia pozwalają na bezproblemową i przyjemną pracę z tym sprzętem.

Postaw na inteligentny wybór – sprawdź naszą ofertę drukarek laserowych kolorowych monochromatycznych oraz laserowych kolorowych ze skanerem. W naszym sklepie internetowym tonatuszu.pl można zakupić drukarki kolorowe o profesjonalnej jakości wydruku w każdej sytuacji, od razu po zakupie i w bardzo korzystnej cenie. Drukarki laserowe cechują ekonomiczne wydruki i duża wszechstronność. Łatwe drukowanie, skanowanie i kopiowanie pomagają szybko zrealizować każdy projekt.

  • Producent BROTHER
  • Kategoria Laserowe kolorowe
  • Kod producenta VC500WZ1
  • EAN 4977766779265
  • Dostępność Średnia dostępność
801,96 zł 729,99 zł

  • Producent CANON
  • Kategoria Laserowe kolorowe
  • Kod producenta 5159C001
  • EAN 4549292186079
  • Dostępność Niska dostępność
1 093,47 zł 909,99 zł

Wydajne drukarki laserowe

 

Drukarki laserowe charakteryzują się bardzo wysoką jakością wydruku, a druk jest zwykle wodoodporny i o dużej trwałości. Ogólnie tego typu drukarki można podzielić na kolorowe, wykorzystujące przeważnie 4 różne tonery CMYK, i monochromatyczne – używające wyłącznie jednego, czarnego tonera. Działają one inaczej niż urządzenia atramentowe. Przez długi czas były bardzo drogie w zakupie, dlatego na ich nabycie mogły sobie pozwolić tylko największe firmy. W ten sposób znacznie podnosiły jakość wydruków, co z kolei wpływało na wizerunek przedsiębiorstwa. Przez wiele lat urządzenia laserowe pozostawały monochromatyczne, ponieważ ich działanie było zbliżone do pracy kserokopiarek. Obecnie na rynku dostępne są zarówno modele oferujące czarno-białe wydruki, jak i kolorowe odpowiedniki. Drukowanie na kolorowym urządzeniu laserowym odbywa się w podobny sposób. Jedyną różnicą jest bęben światłoczuły, który zostaje kolejno oświetlany, a następnie nanoszone są kolejne barwy CMYK. Drukarki laserowe od samego początku swojego istnienia charakteryzowały się wyjątkową szybkością pracy. Obecnie nawet najtańsze drukarki laserowe są w stanie wydrukować około 20 stron na minutę. Nie jest to imponujący wynik, jednak w miejscach, gdzie szybkość wydruku nie jest tak istotna, sprawdzają się one doskonale. Są to znakomite urządzenie niemal na każdą kieszeń.

Kolorowe drukarki laserowe – czym się wyróżniają?

Laserowa kolorowa drukarka to urządzenie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Nie tylko w biurze, bo laserowa drukarka kolorowa do domu to równie popularne i polecane rozwiązanie. Kolorowa laserowa drukarka pozwoli stworzyć wydruki o intensywnej barwie i dużej trwałości. Podczas gdy w atramentowych urządzeniach tusz może zasychać w czasie dłuższej przerwy w użytkowaniu urządzenia, kolorowa laserowa drukarka nie przysporzy takich kłopotów.

Wyróżnikiem laserowej drukarki kolorowej jest również szybkość wydruku. Nawet przy średnio zaawansowanych modelach może wynosić około 20 stron na minutę. Zakup kolorowej drukarki laserowej do domu lub biura to inwestycja, która opłaci się w dłuższej perspektywie. Idealne urządzenie dostosowane do swoich potrzeb znajdziesz w sklepie TonaTuszu.

Kolorowa drukarka laserowa do domu

Zastanawiasz się, czy drukarka kolorowa laserowa do domu to dobre rozwiązanie? Kolorowa drukarka laserowa jest co prawda droższa niż urządzenie atramentowe, jednak równoważy to jej niski koszt eksploatacji. Urządzenie laserowe to nie tylko niższe koszty, ale i wysoka szybkość wydruku oraz większa wydajność. Możesz zapomnieć o rozmazującym się tuszu. Laserowa drukarka kolorowa pozwoli Ci uzyskać żywe kolory na wydrukach i wysoką trwałość. Drukarka tego typu sprawdzi się zarówno w przypadku dokumentów tekstowych, czy materiałów graficznych.

Drukarka laserowa kolorowa – jaka?

Jaką drukarkę laserową kolorową wybrać? Drukarki HP laserowe kolorowe oferują szybkość wydruku, wysoką jakość oraz doskonałe odwzorowanie kolorów. Kolorowa drukarka laserowa Phaser wyróżnia się nie tylko świetną jakością, ale i atrakcyjną ceną samego urządzenia. OKI kolorowe drukarki laserowe to z kolei wysoki poziom drukowania oraz sprzęt, który nie zajmie wiele miejsca w biurze oraz w domu. Wybierz kolorową drukarkę laserową dopasowaną do swoich potrzeb w sklepie TonaTuszu i odkryj drukowanie na najwyższym poziomie.

 

Wydajne drukarki laserowe

Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.