zamienniki do drukarki
02.07.2022

Materiały eksploatacyjne Prism – wysokiej jakości zamienniki do Twojej drukarki

Gdy zakup oryginalnych tuszy i tonerów okazuje się być za dużym obciążeniem dla portfela, z pomocą przychodzą dostępne na rynku zamienniki. Co możesz zyskać, jeśli zdecydujesz się na materiały eksploatacyjne od Prism? Poznaj ofertę marki, której warto zaufać.

  • Alternatywne materiały eksploatacyjne są w pełni bezpieczne dla drukarek, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych.
  • Niższa cena nie równa się niższej jakości, a wręcz przeciwnie – zamienniki często cechują się lepszą wydajnością niż oryginalne produkty.
  • Wszystkie produkty Prism spełniają wysokie normy jakościowe, co potwierdzają stosowne certyfikaty.
  • W ofercie Prism znajdziesz tusze i tonery do sprzętów najpopularniejszych marek na polskim rynku.

Czy stosowanie zamienników jest bezpieczne dla urządzeń drukujących?

Jeśli do tej pory zawsze korzystałeś z oryginalnych tuszów i tonerów, być może wciąż się wahasz, czy warto zamienić je na tańsze zamienniki. Z chęcią rozwiejemy Twoje obawy: stosowanie nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek wcale nie musi wiązać się z obniżeniem jakości druku czy uszkodzeniem samego urządzenia.

Producenci zamienników tworzą produkty wzorowane na oryginałach i spełniające podobne normy dotyczące jakości. Skąd więc różnica w cenie? W przypadku oryginalnych materiałów eksploatacyjnych płacisz w dużej mierze za… markę – znaną i mogącą sobie pozwolić na promowanie swojego asortymentu w taki sposób, by trafiać do jak najszerszego grona odbiorców.

Tymczasem tańsze zamienniki nie tylko stanowią mniejsze obciążenie dla portfela, ale także bardzo często okazują się wydajniejsze niż te od “wielkich marek” – w rezultacie wymieniasz je rzadziej, co jeszcze bardziej redukuje koszty eksploatacji urządzenia drukującego. Jeśli drukujesz dużo, korzyść finansowa może się okazać naprawdę znacząca. Ale nawet przy sporadycznym używaniu urządzenia poczujesz różnicę.

Czy stosowanie alternatywnych tuszów i tonerów nie sprawi, że drukarka przestanie być objęta ochroną gwarancyjną producenta? Obecnie takie zapisy w karcie gwarancyjnej są już rzadkością. Upewnij się, jak to wygląda w przypadku Twojego urządzenia, ale najpewniej nie będzie się to wiązało z żadnym ryzykiem.

Co wyróżnia produkty Prism na rynku materiałów eksploatacyjnych?

Marka Prism rozpoczęła produkcję alternatywnych materiałów do drukarek pod własną nazwą w 2011 roku. Może się zatem poszczycić ponad 10-letnim doświadczeniem, które jest doskonale widoczne na każdym kroku.

Największą zaletą tuszów i tonerów Prism, która odróżnia je od konkurencyjnych ofert, jest zgodność z rygorystycznymi normami jakościowymi. Wszystkie produkty marki spełniają w stu procentach wymagania stawiane przez następujące normy ISO:

  • ISO/IEC 19752 w przypadku tonerów monochromatycznych,
  • ISO/IEC 19798 w przypadku wkładów do drukarek kolorowych,
  • ISO/IEC 24711 w przypadku nabojów do drukarek atramentowych monochromatycznych,
  • ISO/IEC 24712 w przypadku nabojów do drukarek kolorowych.

Wysoka jakość idzie w parze z wydajnością często przekraczającą możliwości oryginalnych materiałów eksploatacyjnych oraz – co najważniejsze – z przystępną ceną na każdą kieszeń. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że produkty Prism szybko podbiły serca wielu użytkowników prywatnych i firmowych, bo pozwalają cieszyć się pełną funkcjonalnością urządzeń drukujących bez przepłacania.

Na korzyść marki przemawia również proekologiczna postawa, która pozwala zminimalizować negatywny wpływ biznesu na środowisko naturalne. Przestrzeganie surowych norm ekologicznych to coś, czego trudno oczekiwać od globalnych marek, które są ukierunkowane głównie na zysk.

Jakie urządzenia drukujące są kompatybilne z tuszami i tonerami Prism?

W asortymencie marki znajdziesz alternatywne materiały eksploatacyjne do najróżniejszych sprzętów drukujących –  drukarek laserowych, drukarek atramentowych, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Produkty Prism są kompatybilne z urządzeniami topowych producentów, takich jak HP, Canon, Samsung, Brother i nie tylko. Każdy tusz i toner ma też opracowaną indywidualną charakterystykę, w której są określone konkretne modele, z którymi jest kompatybilny. Sprowadza to ryzyko zakupu niepasującego produktu niemal do zera.

Czy warto dopłacać za oryginalne logo na opakowaniu produktu, którego i tak nie widać podczas użytkowania? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie samodzielnie. Jeśli jednak zdecydujesz się na wyższą jakość za niższą cenę, oferta materiałów eksploatacyjnych Prism stoi otworem – na pewno znajdziesz w niej to, czego potrzebujesz.

Materiały Eksploatacyjne

Zobacz wszystkie

Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Lista życzeń 0
Otwórz listę życzeń Kontynuuj zakupy