mobilebg
06.12.2023

Subskrypcja Instant Ink – Szybkie i oszczędne drukowanie

Co to jest usługa Instant Ink?

Instant Ink to nowa usługa HP, w której subskrybujemy tusz do drukarek. Zasady Instant Ink są banalnie proste. W zamian za miesięczną opłatę drukarka dba o to, by nigdy nie zabrakło tuszu. Dzięki subskrypcji Instant Ink koszt zakupu wkładów z atramentem może być niższy o 70 proc., a plany zaczynają się od poziomu 4,99 zł miesięcznie, czyli od kwoty absolutnie niezauważalnej w domowym budżecie.

Wybierz odpowiedni plan subskrypcji w zależności od potrzeb:

Czy drukujesz dużo czy mało, masz do wyboru plan. Subskrypcja obejmuje tusz, automatyczną dostawę i recykling.

Jak dołączyć do usługi Instant Ink?

Przede wszystkim należy mieć drukarkę kompatybilną z tą usługą. Odpowiednie drukarki HP muszą być wyposażone w połączenie z internetem. Kompatybilność można sprawdzić w czasie rejestracji w usłudze, a cały proces przeprowadzimy na stronie HP. Następnie musimy wybrać jeden z planów opisanych wyżej. Jeżeli nie wiesz, ile stron miesięcznie drukujesz, możesz wybrać plan „na oko”, a faktyczną liczbę wydruków będziesz mógł sprawdzić na swoim profilu użytkownika. Jeżeli drukujesz więcej stron w miesiącu, możesz zmienić plan na wyższy bądź jednorazowo dokupić mały pakiet 15 stron za 4,99 zł. Jeżeli jednak drukujesz mniej, możesz zmienić plan na niższy. Pod tym kątem usługa jest bardzo elastyczna.

W każdej chwili można też zrezygnować z usługi subskrypcyjnej, bez konsekwencji. System działa w ten sposób, że dostarczone w ramach usługi wkłady działają tylko wtedy, gdy nasz plan jest aktywny. W momencie jego wygaśnięcia, drukarka poprosi o instalację standardowych wkładów kupionych w sklepie bez usługi subskrypcyjnej.

Subskrypcja Instant Ink to szybkie i oszczędne drukowanie!

HP Instant Ink bazuje na liczbie zadrukowanych stron. Nie ma znaczenia, czy drukujesz strony czarno-białe, czy też kolorowe. Jeżeli tylko masz takie życzenie, w ramach planu możesz drukować wyłącznie kolorowe wydruki zajmujące całą powierzchnię kartki A4. Oczywiście zużyją one więcej materiałów eksploatacyjnych niż w przypadku wydruku czarno-białego dokumentu, ale HP bierze to pod uwagę i nie obciąży cię żadnymi dodatkowymi kosztami. Warto podkreślić, że niewykorzystane w pakiecie strony kumulują się w kolejnych miesiącach. Jeśli więc masz plan pozwalający na wydruk 15 stron miesięcznie, a drukujesz z reguły tylko 5-10 stron, szybko zbudujesz bonusową bazę stron. Jeżeli więc pojawi się konieczność jednorazowego wydruku większego dokumentu, z dużym prawdopodobieństwem nie będziesz musiał zmieniać planu na wyższy ani dopłacać do dodatkowych stron.

Uruchom Instant Ink w ciągu 7 dni od zakupu drukarki a otrzymasz 2 miesiące za darmo!

Subskrypcja Instant Ink to odpowiedzialny recykling!

Dzięki subskrypcji HP Instant Ink wkłady atramentowe wymagają mniejszego opakowania i rzadszych wysyłek, a zwracane wkłady można zwrócić w kopercie z opłaconą przesyłką i zostać uczestnikiem kompleksowego programu recyklingu HP.

Pełna kontrola dzięki aplikacji HP SMART

Możesz kontrolować liczbę wydrukowanych stron. Niewykorzystane strony są przenoszone, a jeżeli drukujesz więcej możesz dodać kolejne. Dodatkowe plany można w dowolnej chwili zmienić lub anulować.

 

 

Inteligentne drukowanie!

Zobacz wszystkie

Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.