instantin
06.06.2023

Filip Chajzer o usłudze Instant Ink

Kiedy pierwszy raz usłyszano o usłudze subskrypcji tuszy i tonerów, od razu było pewne, że to genialny pomysł, gdyż nikt wcześniej nie wpadł na podobny. HP Instant Ink zapowiedziało nowe rozdanie w świecie drukarek. To usługa, która może stać się dla druku tym, czym Spotify stało się dla muzyki.

Mało kto pamięta już jak wyglądał internet przed erą Netfliksa i Spotify? Streaming seriali i muzyki odmienił oblicze konsumpcji mediów do tego stopnia, że trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez tych usług. Dzisiaj już nikt nie kupuje filmów na płytach Blu-Ray, czy muzyki na płytach CD, bowiem streaming w ramach subskrypcji okazał się znacznie wygodniejszy.  Instant Ink to w praktyce usługa subskrypcji tuszu. Takie rozwiązania abonamentowe przedzierają się ostatnimi laty do większości dziedzin naszego życia. I bez względu na to, czy chcemy, czy też nie – segment subskrypcji będzie się rozwijał coraz mocniej.

Znany dziennikarz Filip Chajzer postanowił sprawdzić usługę Instant ink – subskrypcja tuszu, zanim poprzedni się wyczerpie.

Instant Ink to nowa usługa HP, w której subskrybujemy tusz do drukarek. Zasady Instant Ink są banalnie proste. W zamian za miesięczną opłatę drukarka dba o to, by nigdy nie zabrakło tuszu. Dzięki subskrypcji Instant Ink koszt zakupu wkładów z atramentem może być niższy o 70 proc., a plany zaczynają się od poziomu 4,99 zł miesięcznie, czyli od kwoty absolutnie niezauważalnej w domowym budżecie.

Dobierz plan do swoich potrzeb

Czy drukujesz dużo czy mało, masz do wyboru plan. Subskrypcja obejmuje tusz, automatyczną dostawę i recykling.

Jak dokonać subskrypcji w ramach programu Instant Ink

Żeby dokonać subskrypcji i czerpać z niej korzyści trzeba najpierw zarejestrować się na stronie HP.

Inteligentne drukowanie!

Zobacz wszystkie

Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.