QI_Prism
28.05.2024

Marka Prism otrzymała Złote Godło 2022 roku! W kategorii QI PRODUCT — produkt najwyższej jakości dla marki Prism

Marka Prism to szybko rozwijająca się marka na rynku alternatywnych produktów eksploatacyjnych do drukarek. Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2022 dla marki Prism za produkt najwyższej jakości potwierdza innowacyjność marki oraz wysoką klasę oferowanych tuszy i tonerów spełniających wymagania certyfikacyjne ISO.

Najwyższa jakość Quality International

Program Najwyższa Jakość Quality International to specjalny ogólnopolski projekt, który ma dwa istotne cele. Po pierwsze promuje skuteczne metody zarządzania jakością w firmach oraz instytucjach. Po drugie nagradza i wyróżnia te firmy oraz instytucje, które gwarantują swoim klientom najwyższe standardy usług oraz oferują produkty na najwyższym poziomie.

Laureaci otrzymuje nagrody w trzech kategoriach:

  • QI Product – produkt najwyższej jakości;
  • QI Service – usługi najwyższej jakości;
  • QI Order – zarządzanie najwyższej jakości.

Jest to największy konkurs jakościowy w Polsce, który aktywizuje zarówno małe i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, a także samorządy. Kapituła oceniająca składa się z niezależnych ekspertów, którzy gwarantują obiektywność oceny.

Patronat nad XVI edycją Programu Najwyższa Jakość Quality International w 2022 roku objęli: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Złote Godło 2022 roku dla marki Prism w kategorii QI PRODUCT

W 2022 roku nagrodę Złote Godło QI za produkt najwyższej jakości otrzymała marka Prism.  Jest to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, istniejąca od ponad 10 lat.

Złote Godło QI Product to nagroda, która potwierdza, że firma otrzymująca to wyróżnienie stosuje najwyższe standardy zarządzania jakością. Jest ona elementem, który podkreśla konkurencyjność produktów na rynku. Prestiżowa nagroda oraz certyfikat nadawany wraz z nią to rozpoznawalny znak o znaczeniu międzynarodowym, który wyróżnia markę, spomiędzy innych firm branżowych. Złote Godło dla marki Prism jest również sygnałem dla klientów oraz kontrahentów firmy, że marka posiada czytelną politykę jakości, a oferowane przez nią produkty – tusze, tonery oraz bębny to produkty rekomendowane w branży eksploatacyjnej.

Parę słów o marce Prism i jej produktach

Marka Prism to firma działająca na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych od ponad 10 lat. Marka prężnie się rozwija i dba o najwyższe standardy jakości, dzięki czemu zdobywa popularność na międzynarodowych rynkach. Oferowane przez Prism produkty cechują się innowacyjnością, trwałością, wydajnością oraz spełniają rygory certyfikacyjne ISO:

  • ISO/IEC 19752 do tonerów monochromatycznych
  • ISO/IEC 19798 dla wkładów do drukarek kolorowych
  • ISO/IEC 24711 dla nabojów do drukarek atramentowych monochromatycznych
  • ISO/IEC 24712 dla nabojów do drukarek kolorowych.

Jedynym dostawcą produktów marki Prism jest firma Rafcom, szeroką ofertę tuszy, tonerów oraz bębnów do drukarek znajdziesz na naszej stronie https://tonatuszu.pl/kategoria-produktu/ogolna/materialy-eksploatacyjne/?min_price=0&max_price=5912&brand%5B%5D=171.

Materiały Eksploatacyjne

Zobacz wszystkie

Nasz sklep korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.